داستان شروع خیریه ما

موسسه خیریه کودکان فرشته اند در سال ۱۳۸۸ به مدیریت سید نصیرالدین موسوی نژاد فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است.
شروع فعالیت خیریه با پخش عروسک در بخش کودکان بیمارستان های مختلف به مناسبت نیمه شعبان شروع شد و رفته رفته با اضافه شدن فعالیت های دیگر گسترش پیدا کرده و به شکلی تکامل یافته امروز در جهت بهبود جسمی و شادی روحی کودکان فعالیت میکند.
اگر شما هم قصد دارید که در این راه قدم بردارید بهتر است تا انتهای این صفحه همراه خانواده بزرگ کودکان فرشته اند باشید تا با تمامی فعالیت ها و نحوه عضویت با خیریه آشنا شوید.

معرفی خیریه کودکان فرشته‌اند

موسسه خیریه کودکان فرشته‌اند در جهت حمایت و تامین هزینه ی دارو و درمان کودکان زیر ۱۶ سال و مبتلا به بیماری‌های خاص و با سه تیم اصلی اجرایی، بازسازی و آموزش فعالیت خود را آغاز کرد.
با گذشت زمان و در سال‌های متوالی فعالیت خیریه گسترده‌تر شده و تیم‌های دیگری مانند: مددکاری، فرهنگی، مشارکت‌های مردمی، بازارچه، پویش، کارآفرینی، مستندسازی، طراحی و مناطق محروم نیز فعالیت خود را شروع کردند حوزه فعالیت خیریه گسترده‌تر از قبل شد.

کودکان فرشته اند
کمک به خیریه

معرفی خیریه کودکان فرشته‌اند

فعالیت در موسسه خیریه کودکان فرشته‌اند به صورت کاملا داوطلبانه و مردم نهاد بوده است.
امروزه علاوه بر پایتخت در دیگر استان‌های کشور مانند: سنندج، کرمانشاه، ساری، کرمان،ارومیه و همدان داوطلبین فعال ومصممی در کنار خود داریم.
از سال ۱۳۹۳ فعالیت در مناطق محروم کشور و به ویژه منطقه قصر قند در استان سیستان و بلوچستان را اغاز کردیم و این نهضت تا امروز و تا آبادی منطقه ادامه خواهد داشت .
هم‌چنین در تمامی حوادث و بلاهای طبیعی مانند: زلزله کرمانشاه، سیل لرستان، همه گیری کرونا و … ردپایی از داوطلبین عزیز و فعال کودکان فرشته‌اند مشاهده می‌شود.
ناگفته نماند که در طی کردن این مسیر طولانی و بعضا دشوار خیرهای عزیز و داوطلبین سهم عمده ای در تحقق دنیایی بهتر برای فرشته‌ها داشته‌اند.
برآنیم که با همت و کمک و حضور شما و داوطلبین در این مسیر استوار و محکم بمانیم .

حوزه‌های فعالیت خیریه

خدمات خیریه

تنها با ارسال يك پيام به مسئول منابع انساني مي‌توانيد به راحتي با تمامي فعاليت‌هاي داوطلبانه خيريه و نحوه عضويت در هر تیم آشنا شويد.

شما با پرداخت مبلغی هر چند كوچک، مي‌توانيد سهم بزرگي در تامين هزينه‌ی دارو و درمان فرشته‌ها داشته باشيد.

شما با پرداخت مبلغی هر چند كوچک، مي‌توانيد سهم بزرگي در تامين هزينه‌ی دارو و درمان فرشته‌ها داشته باشيد.

تنها با ارسال يك پيام به مسئول منابع انساني مي‌توانيد به راحتي با تمامي فعاليت‌هاي داوطلبانه خيريه و نحوه عضويت در هر تیم آشنا شويد و بدون پرداخت هزینه و به صورت داوطلبانه در کار خیر شرکت کنید.

کودکان فرشته اند
نمایندگی‌های فعال خیریه در کشور
کودکان فرشته اند

نمایندگی تهران

کودکان فرشته اند

نمایندگی ساری

کودکان فرشته اند

نمایندگی بلوچستان

کودکان فرشته اند

نمایندگی تهران

حامیان خیریه

برگر لند
بیمارستان بهرامی
دیکشنری
روژین