داستان شروع خیریه ما

هرقصه‌ای آغازی دارد و قصه‌ی ما درخانواده‌ی کودکان فرشته‌اند، در روز نیمه‌ شعبان ۱۳۸۸، با توزیع عروسک در مراکز‌درمانی کودکان آغاز شد.

ما، با اولین لبخندِ کودکانی که به دلیل طولانی شدن روند درمانشان، روحیه‌ی خود را باخته بودند؛ قوت گرفتیم و ادامه دادیم و با هرمناسبت، میهمان لبخند کودکان مبتلا به بیماری و بستری در مراکز درمانی بودیم. امروز، از تشکیل این گروه چندنفره‌ی کوچک، دوازده سال می‌گذرد؛ گروهی متشکل از یک تیم سه_ چهار نفره که رسالتش را شاد کردن کودکان قرار داده و اکنون با حدود ۴۲۰۰ داوطلب فعال در سراسر کشور، نه تنها برای ترسیم لبخند کودکان دست‌ به‌کارشده، بلکه برای تامین نیازهای درمانی، آموزشی، روحیه‌افزایی و …نیز پیش‌قدم شده‌‌است‌.

معرفی خیریه کودکان فرشته‌اند

«سید نصرالدین موسوی نژاد» الگوی جوان و مدیرعامل موسسه‌ی کودکان فرشته‌اند، مفتخر است، درحال حاضر با مدیریت خانواده‌ی کودکان فرشته‌اند درحوزه‌های تامین هزینه‌ی دارو و درمان کودکان زیر۱۶سال، بازسازی و زیباسازی مراکز کودکان، آموزش و مشاوره‌ی تحصیلی دانش‌آموزان کم‌برخوردار، تامین نیازهای معیشتی مددجویان، ساخت مدارس، تجهیز مراکز درمانی، اشتغال‌زایی و کارآفرینی در مناطق محروم و… در پایتخت و۱۳ شهر دیگر مانند: (همدان، اصفهان، ارومیه، ساری، سنندج، مشهد و …) به رسالت خود ادامه می‌دهد.

اکنون...

 با یاری خداوند وهمت داوطلبانه‌ی مردم عزیزمان توانسته‌ایم به بزرگ‌ترین جامعه داوطلبی کشور مبدل شویم، اما هدف‌ما بسیار فراتر از یک موسسه‌ی مردم‌ نهاد است و قصد داریم با تداوم همراهی و حمایت شما خیرین عزیز گام‌های استوارتر و موثرتری را در راستای تامین نیازهای مددجویان و کودکان کم‌بضاعت و بی‌بضاعت کشور عزیزمان برداریم.

با کریمان کارها دشوار نیست...

همین حالا می توانید به راحتی ما را در این امر خیر یاری فرمایید!

حوزه‌های فعالیت خیریه

خدمات خیریه

تنها با ارسال يك پيام به مسئول منابع انساني مي‌توانيد به راحتي با تمامي فعاليت‌هاي داوطلبانه خيريه و نحوه عضويت در هر تیم آشنا شويد.

شما با پرداخت مبلغی هر چند كوچک، مي‌توانيد سهم بزرگي در تامين هزينه‌ی دارو و درمان فرشته‌ها داشته باشيد.

شما با پرداخت مبلغی هر چند كوچک، مي‌توانيد سهم بزرگي در تامين هزينه‌ی دارو و درمان فرشته‌ها داشته باشيد.

تنها با ارسال يك پيام به مسئول منابع انساني مي‌توانيد به راحتي با تمامي فعاليت‌هاي داوطلبانه خيريه و نحوه عضويت در هر تیم آشنا شويد و بدون پرداخت هزینه و به صورت داوطلبانه در کار خیر شرکت کنید.

کودکان فرشته اند
نمایندگی‌های فعال خیریه در کشور
کودکان فرشته اند

نمایندگی تهران

کودکان فرشته اند

نمایندگی ساری

کودکان فرشته اند

نمایندگی بلوچستان

کودکان فرشته اند

نمایندگی تهران

پردیس کاووسی

شیوه عضویت و نحوه شرکت در فعالیت‌ها

چگونه در خیریه کودکان فرشته اند عضو شویم؟
۱-از طریق پیام رسان های تلگرام و واتس اپ ،به مسئول منابع انسانی مجموعه پیام دهید. (۰۹۳۸۱۴۸۶۸۳۳)
۲-پس از اطلاع درباره مجموعه فعالیت ها،تیم مورد نظر خود را انتخاب کنید.
۳-فرم عضویت ارسال شده از جانب منابع انسانی را تکمیل نمایید.
۴-با مسئول مربوطه تیم مورد نظرتان صحبت کنید و در گروه تلگرامی آن تیم عضو شوید.
“به خانواده بزرگ کودکان فرشته اند خوش آمدین”

حامیان خیریه

برگر لند
بیمارستان بهرامی
دیکشنری
روژین