معرفی تیم آموزش

تیم آموزش در بیمارستان های کودکان، مراکز بهزیستی و مراکز نگهداری کودکان فعالیت می‌کنه. گاها فرشته‌ها به دلیل بستری شدن در بیمارستان، از درس‌هاشون عقب میفتن و نمیتونن در بستر بیماری درس بخونن بخاطر همین موضوع ما از سال ۹۲ کنار هم جمع شدیم و این تیم جذاب رو تشکیل دادیم. در تیم آموزش به صورت تخصصی روی درس، خلاقیت و هوش هیجانی فرشته‌های بستری در بیمارستان، فرشته‌های بدسرپرست و یا بی سرپرست کار می‌کنیم و اگر فرشته‌ها زیر ۷ سال باشن، کار بازی درمانی و آموزش رنگ و اعداد و اشکال رو باهاشون انجام می‌دیم. این تیم در حال حاضر ۱۹۳ نفر داوطلب داره.

کمک به خیریه
میخوای عضو تیم آموزش بشی؟

همین حالا می تونی به مسئول تیم پیام بدی و با چند تا قدم کوتاه عضو این تیم معرکه بشی!

وجه تمایز این تیم با تیم های دیگه

فعالیت تیم آموزش با همه‌ی تیم‌های دیگر کاملا متفاوته، از این جهت که ما در تیم آموزش به صورت مستقیم با خود فرشته‌ها و مددجویان در ارتباط هستیم.
داوطلبین برای حضور در تیم آموزش باید به صورت حضوری در دفتر خیریه مصاحبه بشن و بعد از مصاحبه اگر که شرایط لازم برای فعالیت در این تیم رو داشته باشن، می‌تونن فعالیت خودشون رو به صورت آزمایشی شروع کنن.
بعد از جلسات آزمایشی، اگر که ارتباط بین داوطلب و فرشته درست شکل گرفته باشه، بین داوطلب و مسئول تیم یک تعهد ۶ ماهه یا ۹ماهه، شکل می‌گیره و داوطلب موظفه در این مدت تعیین شده، یک روز در هفته، به مدت ۲ ساعت در مرکز مربوطه حضور پیدا کنه.

وجه تمایز این تیم با همین تیم در خیریه ی دیگه

در خیریه‌ی کودکان فرشته‌اند داوطلبین تیم آموزش موظف هستن که فقط یک روز در هفته فعالیت کنن و زمان بیشتری از داوطلب توقع نداریم، و وجه تمایز دیگر خیریه‌ی ما با سایر موسسات خیریه، منظم و موظف بودن داوطلبین تیم آموزش هستش.

مسئولین تیم‌ها

حدیثه صادقی

مسئول تیم

الهام دمیرچی

معاون تیم

زهرامیرمالک

روابط عمومی 

وظایف لیدرها

لیدرهای هر مرکز و بیمارستان، مسئولیت کل اون مرکز رو به عهده دارن.
در بیمارستان: حضور و غياب داوطلبین به صورت روزانه، دریافت گزارش‌کار روزانه از داوطلبین، هماهنگی‌های لازم با بیمارستان و مادران بخش برای درس فرشته‌ها  و در مراکز بهزیستی: حضور و غياب و دریافت گزارش‌کار روزانه از داوطلبین، پیگیری درس فرشته‌ها از مددکاران مراکز و هماهنگی کلاس‌های حضوری و آنلاین با فرشته‌ها و داوطلبین انجام میشه.

در دوران کرونا اینکه فعالیت تیم چجوریه

در اوایل کرونا، در بخش تدریس، ما به صورت آنلاین و غیرحضوری با فرشته‌ها در ارتباط بودیم و در بسترهایی مثل کافه تدریس و اسکایپ کلاس‌هارا تشکیل می‌دادیم.
و برای بخش خلاقیت، بازی‌درمانی و تقویت هوش هیجانی فرشته‌ها، به صورت هفتگی، تعداد ۵۰۰ پک خلاقیت و آموزش، به کمک داوطلبین تهیه می‌کردیم و پک‌ها را در بیمارستان‌های کودکان پخش می‌کردیم و ارتباط فیزیکی با فرشته‌ها خیلی محدود بود.

از چه راه‌هایی می‌توانید به خیریه کمک کنید؟

چه افرادی میتونن عضو تیم بشن؟

همه‌ی افرادی که مهارت ارتباط با کودک را داشته باشن و یا بتونن از پس تدریس یک یا چند درس از پایه اول ابتدایی تا پایه یازدهم بربیان. و بتونن به مدت ۶ یا ۹ ماه،  یک روز درهفته رو به صورت ثابت در کنار فرشته‌ها حضور داشته باشن.

برای عضویت به تخصص خاصی نیازه؟

داشتن سابقه‌ی تدریس، الزامی نیست ولی اگر که سابقه‌ی کار با کودک یا تدریس یک سری دروس رو داشته باشن خیلی خوبه. ولی در حالت کلی، مهم‌ترین مسئله منظم و موظف بودن داوطلب هستش.

هدف تیم

هدف تیم آموزش پیشرفت درسی فرشته‌های مبتلا به بیماری و فرشته‌های بدسرپرست و بی سرپرست، و نیز افزایش خلاقیت و هوش هیجانی این کودکان هستش.

داوطلبان باید حضور داشته باشن؟

بله داوطلبین بعد از گذراندن دوره‌ی آزمایشی موظف هستند که هر هفته در مرکز حاضر شده و در ماه یک جلسه غیبت مجازه.

منابع انسانی
منابع انسانی

شیوه عضویت و نحوه شرکت در فعالیت‌های تیم

برای عضویت در این تیم کافی‌ست:

۱. به مسئول منابع انسانی مجموعه درتلگرام یا واتس اپ پیام دهید.

۲. فرم عضویت ارسال شده را تکمیل کرده و آمادگی خود را برای شرکت در فعالیت‌های تیم آموزش  اعلام نمایید.

 1. باسلام،هدف من آموزش عربی دینی و حتی شنا به دانش آموزان محروم هستش به جهت بهبود وضعیت آموزش به این افراد و کمک کردن بهشون بنده مربی و نجات غریق و دبیر عربی از تهران هستم

 2. سلام من علاقه مند هستم که در بخش اموزش فعالیت داشته باشم به خصوص متوسطه دوم رشته تجربی برای بچه های کنکوری .در درس زیست شناسی من کارشناسی زیست شناسی از دانشگاه تهران رو دارم .

 3. سلام.من سابغه مربی گری دارم،نقاشی،خیاطی،گلدوزی،بنظرم موارد مهمی هست ک در اینده ب کار هر کسی میاد و هر زنی باید هنر بلد باشه،مخصوصا این عزیزان ک باید در اینده رو پای خودشون باشن،خوشحال میشم بتونم اموزش بدم تا متکی بخودشون باشن

 4. سلام وقتتون بخیر
  بنده داوطلب تدریس عربی فارسی دین و زندگی تاریخ … وحتی موضوعات غیر درسی به دانش اموزان محروم و همچنین اموزش های غییر درسی به والدین این بچه ها، هستم.

 5. سلام پر مهر خدمت شما همراه خوب کودکان فرشته اند.بله حتما دوستان خوب تیم منابع انسانی در اسرع وقت از طریق ایمیل با شما در ارتباط خواهند بود و توضیحات لازم رو خدمت شما ارسال میکنن

 6. سلام پر مهر خدمت شما همراه خوب کودکان فرشته اند.بله حتما دوستان خوب تیم منابع انسانی در اسرع وقت از طریق ایمیل با شما در ارتباط خواهند بود و توضیحات لازم رو خدمت شما ارسال میکنن

 7. سلام وقتتون بخیر ممنون از شما بابت پیام همکاریتون دوستان من از طریق ایمیل با شما در ارتباط خواهند بود و توضیحات لازم رو در اختیارتون قرار میدن

 8. سلام ممنون از همراهی شما.
  بله حتما دوستان خوب تیم منابع انسانی در اسرع وقت از طریق ایمیل با شما در ارتباط خواهند بود و توضیحات لازم رو خدمت شما ارسال میکنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *