توضیحش کوتاهه، اما مهم و دونستنی!

این صفحه، یعنی صفحه ی کمپین رو اصلا برای این راه اندازی کردیم که بتونیم همه ی مردم رو توی آبادانی قسمت های محروم کشور سهیم کنیم و همگی باهم برای این ناملایمتی ها، یکاری کنیم.
پس مهم ترین بخش خانوادمون حساب میشه چون از همین طریق شما میتونید از همه چیز خانواده آگاه و مطلع بشید.
بعد از هدف گزاری و برنامه ریزی، میاییم برآورد هزینه میکنیم و میبینیم که این هدفه چه بهایی داره؛ اونوقت از طریق کمپین هزینه های برآورد شده با انتشار پوستر ها به گوش همه میرسه و نهایتا در قشنگترین حالت ممکن تامین میشه.

با کریمان کارها دشوار نیست...

همین حالا می توانید به راحتی ما را در این امر خیر یاری فرمایید!

الان چی؟

درحال حاضر هم کمپین بهمن ماه رو داریم که به شدت خفنه و کلی هدف های قشنگ داره که مهم ترینش تکمیل دهکده ی دارالفنونه و بقیه ی هدف هاش هم مثل برگزاری اعتکاف علمی دانش آموزای روستا، استعدادیابی و سازماندهی استعداد ها، آشنایی با کشاورزی و آموزش اون، ویزیت بیمار ها و شناسایی مشکلات بهداشتی جدید، بازسازی مدرسه و زمین بازی برای فرشته هاست.

شما چه نقشی دارید اینجا؟

ساده ترین کارش اینه که توی انتشار پوستر ها همراه بشید و قشنگ ترین کارش اینه که بخشی از تامین شدن و به نتیجه رسیدن این کمپین ها باشید.
پس لازمه که حواستون به اخبار خیریه و‌ پوستر ها باشه و همیشه همراه تیم کمپین آپدیت بشید و لطفتون کم نشه.

پس نتیجتا

کمپین ها برای برآورده شدن هدف های مهم خیریه راه اندازی میشن و اطلاعات و آگاهی که نیاز دارید تا بتونید همراه ما باشید و توی کوچیک ترین کار خیری سهیم بشید رو به شما میده.

با کریمان کارها دشوار نیست...

همین حالا می توانید به راحتی ما را در این امر خیر یاری فرمایید!

اعلام نیازهای خیریه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *