تاحالا شده همراه فرشته ها، روی ابرا قدم بزنی و یادت بره زمینی هستی؟

حتی این جمله هم تورو به وجد میاره و خب کیه که بدش بیاد این روزا از زمینی بودن و یکنواخت بودن فاصله بگیره و بره تا اوج آسمون. آره دوست من، میخوام بهت بگم وقتی یه فرشته کوچولو با ذوق بهت لبخند میزنه و از حضور تو کنار خودش شاد میشه و فراموش می‌کنه که باید از آمپول بعد از ظهر بترسه؛ توام دقیقا همونجا بالتو باز میکنی و دست تو دست فرشته ها میری تا اوج آسمون.

روزهای سختی توی زندگی هست که تنهایی نمیشه ازش عبور کرد..گاهی نه فقط یه نفر، نه فقط عزیزانت، بلکه یه تیم قوی و شاد لازمه کنارت باشن؛ تا باهم برنده باشین و روی تلخ زندگی رو شکست بدین..ما با هم یه تیم قوی هستیم،تیمی که مهمترین داراییش لبخند فرشته‌هاست.

کمک به خیریه
میخوای عضو تیم کارناوال بشی؟

همین حالا می تونی به مسئول تیم پیام بدی و با چند تا قدم کوتاه عضو این تیم معرکه بشی!

حالا این قشنگی ها چطوری بوجود میاد؟

ما داوطلب های کودکان فرشته اند با لباس های رنگی رنگی و قلبی که کل هفته به شوق جمعه های بیمارستان به تپش افتاده، کنار هم دیگه با عروسک و توپ و خوراکی و حتی دوتا دستِ خالی، اما پُر صدا که هممون داریم میریم به سمت بیمارستانی که اتاق به اتاقش ساکته و فرشته های کوچولو روی تخت با بی حالی دراز کشیدن و منتظرِ یه نورن، نور امید، نور عشقی که ما قراره بهشون بتابونیم. ما با ساز و آواز و هرکاری که میدونیم می‌تونه اونارو بخندونه، وارد می شیم و برای حال خوب فرشته ها صدامونو به آسمونا میرسونیم.

قرار همیشگی ما جمعه ها و عیدهای ملی و مذهبی توی بیمارستان کودکانه که برای پر رنگ تر شدن این کارِ بزرگ اسم تیم خودمون رو گذاشتیم *کارناوال شادی*

حالاچه افرادی می تونن در تیم حضورداشته باشن؟

شاید با خودتون فکر کنید که اینکارا به من نیومده!
اما باید بگیم که اشتباه میکنید؛ یعنی شما نمیتونید دست بزنید و بلند بخونید« خونه ی مادربزرگه هزارتا قصه داره، خونه ی مادربزرگه شادی و غصه داره…»؟ یا مثلا دوتا دستاتون رو مشت کنید و با یه فرشته گل یا پوچ بازی کنید و بزارید اون برنده بشه تا کیف کنه؟
معلومه که میتونید، شما از پس خیلی سخت ترهاش براومدید.
پس توی تیم ما هرکسی با هر تخصصی یا بدون هیچ تخصصی می‌تونه اون آدمی باشه که قراره خنده رو به لب فرشته ها بیاره و دست به دست اونا از دنیای امروز برای دو ساعت دور بشه.

از چه راه‌هایی می‌توانید به خیریه کمک کنید؟

لیدرهامون چیکار میکنن؟

لیدرهای عزیزمون هم همیشه حواسشون هست و اگه بار اولت باشه که کنارمون حاضر میشی هواتو دارن و نمیزارن آب تو دل هیچکس تکون بخوره راستی میدونستی که کارناوال شادی ما یه تیم ۹۱۷ نفره با ۱۱ تا لیدر خفنه که همه هوای همو داریم تا لبخندی که هدیه میدیم پر رنگ ترین لبخند دنیا باشه

پس کرونا چی میشه؟

ما حتی توی دوران کرونا هم فرشته هارو تنها نمیزاریم و با پوشیدن لباس مخصوص و چندلایه ماسک و رعایت تمام و کمال بهداشت، کنار اونا حاضر میشیم و خنده رو بهشون هدیه میدیم.

پس چرا معطلی مگه نمیخوای عضو بشی؟

پس چرا معطلی؟ ما مطمئنیم وقتی تا اینجا اومدی و داری این متن رو میخونی، یعنی یه نفر توی قلبت میگه که توام باید همراه این فرشته ها حالت خوب بشه و پر پرواز بگیری؛ پس همین حالا به خانم کاووسی مسئول منابع انسانی خیریه پیام بده و عضو کارناوال شادی ما شو.

حالا نحوه شرکت در برنامه ها به چه صورته؟

یادت نره که هر چهارشنبه توی گروه کارناوال شادی که قراره عضو بشی، زمان برنامه و تعداد اعضا مشخص میشه و تو میتونی داوطلب بشی که همراهمون باشی. اینم بگم که اینجا همه چیز داوطلبانه است، تو مجبور به حضور یا هیچ کار دیگه ای نیستی؛ تو فقط قراره یه داوطلب باشی که قلبش بهش میگه چیکار کنه.

 ببینیمت رفیق 💙💛

منابع انسانی
منابع انسانی

شیوه عضویت و نحوه شرکت در فعالیت‌های تیم کارناوال شادی

برای عضویت در این تیم کافی‌ست:

۱. به مسئول منابع انسانی مجموعه درتلگرام یا واتس اپ  پیام دهید.

۲. فرم عضویت ارسال شده را تکمیل کرده و آمادگی خود را برای شرکت در فعالیت‌های تیم کارناوال شادی اعلام نمایید.

۳. در این مرحله شما به گروه تلگرامی کارناوال شادی هدایت شده و می‌توانید به راحتی اخبار و فعالیت‌های مربوط به تیم را دنبال کنید.

۴. هر چهارشنبه در بازه زمانی مشخص شده لیست برای روز جمعه باز شده وداوطلبانی که شرایط حضور در تاریخ ذکر شده را دارند نام خود را به لیست اضافه کرده و از این طریق آمادگی خود را اعلام می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *