دقیقا همون جایی عاشق خورشید شدیم که برای بخشیدنِ روشنایی و گرما، کسی رو انتخاب نکرد، همه رو انتخاب کرد!

🟡خانواده ی بزرگ کودکان فرشته اند فقط به استان تهران محدود نمی شود!

اعضای این خانواده ی بزرگ، به نیت لبخندِ تک تک کودکان کشور قدم برمی‌دارند و برای رساندن عشق و یاری به تمامی فرشتگان کشور، روز به روز استوار تر می شوند. خانواده ی کودکان فرشته اند در «ارومیه» تحت عنوان «طرح مهر ارومیه» اقداماتی پرافتخار و پر عشق انجام داد. 🔵 صبح روز سه شنبه 25 شهریور ماه 99،داوطلبین با همت خیریه کودکان فرشته اند ارومیه مشغول به بسته بندی و تهیه ی 360 پک بهداشتی شده است که شامل: مسواک، خمیردندان، پدالکی و ماسک بوده. بسته بندی و تهیه ی 100 پک لوازم التحریر، شامل: دفتر، دوعدد مداد، پاک کن، تراش و گیفت های سرمدادی که توسط داوطلبین خوش ذوق کمیته آموزش ارومیه آماده شده است. 🟡 هزینه و تهیه ی این بسته های ارزشمند توسط تیم مشارکت ارومیه (علی صباحی، اسما اصغری، پوریا رخسار طلب، عرفان مناف زاده) و کمک‌های نقدی مردم و همراهان و حامیان همیشگی خیریه کودکان فرشته اند، تامین شده است. 🔵در تاریخ 26 شهریور ماه 99، به همت داوطلبین خانواده ی کودکان فرشته اند ارومیه (عرفان مناف زاده، محمدرضا طباطبایی، محمدجواد حسینی) 15 روستا در منطقه «صومای برادوست» شناسایی شده که دارای شرایط خاص و فاقد امکانات بوده اند. به مردم 15 روستا در این منطقه پک های بهداشتی و لوازم التحریر تعلق گرفته است. 🟡 همچنین پیرو کمپین فریم عینک و نگاه ماندگار، خانواده ی کودکان فرشته اند ارومیه با همراهی خیری که صاحب عینک فروشی است در تلاش برای جمع آوری فریم های عینک و بینایی سنجی کودکان ارومیه است. و البته جمع آوری فریم های عینک و ارسال و همیاری مردم در این طرح همچنان ادامه دارد.

🔵قابل ذکر است که تمامی این اقدامات با رعایت نکات بهداشتی و در نظر گرفتن شرایط فعلی کشور و با حضور تعداد داوطلبین محدود صورت گرفته.

🔴 سوال: توی این همه تلاش و تکاپو، بنظرت خدا رو کجا دیدی؟! پاسخ داوطلب کمیته مستند کودکان فرشته اند ارومیه : خدارو توی نگاه اون دختر بچه ای دیدم که مظلومانه به رفتن ما نگاه می کرد! 🔵🟡 ما برای شادی و لبخندِ تمامی فرشتگان این سرزمین خواهیم جنگید. باهم، و برای هم، خانواده کودکان فرشته اند👼🏻

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *