میدونستی خیلی ها با ذوق برای همین تیم مناطق محروم عضو خانواده ی ما شدن؟

تیم مناطق محروم داستانش از اونجایی شروع میشه که ما نتونستیم تاب بیاریم و ببینیم که فرشته های هم ریشه ی ما توی قسمتی از این خاک از داشتن یه مدرسه ساده ی آجری محرومن؛ ما نتونستیم بشینیم و پژمردن شکوفه های پر استعداد بخشی از سرزمینمون رو تماشا کنیم؛ ما نتونستیم لاکچری بازی های شهرهای بزرگ و مجهز رو ببینیم و برای غمِ لب های تشنه ی فرشته های مناطق محروم، سکوت اختیار کنیم!
پس مثل همیشه دستای همو گرفتیم با یه یاعلی کارساز سعی کردیم این موضوع رو هم خودمون حلش کنیم.

کمک به خیریه
میخوای عضو خیریه بشی؟

همین حالا می تونی به مسئول منابع انسانی پیام بدی و با چند تا قدم کوتاه عضو این خیریه بشی!

میخوای بدونی داریم توی مناطق محروم چیکار میکنیم؟

ما ۶ ساله که توی منطقه ی محروم تلنگ از استان سیستان و بلوچستان داریم فعالیت میکنیم و فعالیتمون هم با ساختن مدرسه، آبرسانی به ۷۲ تا روستا، کارآفرینی برای زن ها و جوون ها، ساختن خانه ی کودک و پرورش فرشته ها از سن کم، پخش پک های تحصیلی و اجرای برنامه های گروهی برای کشف استعداد ها و خلاقیت های فرشته ها، ساخت زمین های بازی، شناسایی فرشته های بیمار و فراهم کردن امکانات برای درمانشون و پخش اسباب بازی و خلاصه هرکاری که فکرشو میکنی، هرکاری که تا به حال تونسته فرصت پرواز به فرشته های اون منطقه بده.

تازه یه نکته ی خفن

ما ۲۰ نفر از داوطلب های تیممون، داوطلب های بومی همون منطقه هستن، جوون ها و مردمی که دلشون میخواد زندگیشون رو تغییر بدن، کسایی که داوطلب شدن تا در کنار خانواده ی ما، منجی خانواده ی خودشون بشن.

تیم ما چندتا بخش باحال داره که شاید دلت بخواد در موردشون بدونی؟

تیم صحرابر

بخشی از خانواده که با دقت و ظرافت عمل استعداد های فرشته هارو درحال حاضر توی حیطه ی ورزشی و موسیقی کشف میکنن، با اجرای کلی تمرین و فعالیت سعی میکنن تا اونارو توی اون زمینه حرفه ای کنن و به مراتب بالا مثل مسابقه های استانی و کشوری ارجاع بدن.
خلاصه که این تیم صحرابر تقریبا باعث میشه که سرنوشت و آینده ی فرشته‌ها رقم بخوره؛ اگه قراره یه بچه در آینده بشه کریستیانو رونالدو، بخاطر منطقه ی زندگیش و کشف نشدنش، از این آینده ی درخشان محروم نشه.
اگه تخصص مربیگری و ورزشی داری عضو این تیم بودن رو از دست نده که قراره آینده ی یه آدم رو رقم بزنی

تیم مشاوره تحصیلی

این تیم هم که از اسمش مشخصه؛ ما نمیتونیم بشینیم و تماشا کنیم که یه نفر بخاطر زندگی کردن توی روستای محروم و دور افتاده اش، از رفتن به دانشگاه دولتی و بزرگ که حق تک تک اعضای این سرزمینه، منع بشه.
بنابراین با داوطلب های متخصص و حرفه ای تمام بچه های دوره ی دوم متوسطه رو پوشش میدیم و برای کنکور آماده اشون میکنیم.

اینم مهمه که بدونی

از اونجایی که میدونی تیم مناطق محروم به اردوی جهادی و جهاد معروفه و عضو این تیم شدن نیازمند اینه که اگه قلبت صدات زد تا بیای و برای اردوهای جهادی ثبت نام کنی؛ باید بدونی که لازمه اسمت توسط خیریه تایید بشه و این تایید هم باز خودش لازمه ی فعالیت خوب و شرکت توی کلاس های آموزشی خیریه است.
پس من از همینجا بهت بگم؛ این فرصت بزرگ رو از خودت نگیر!
عضو خانواده ی ما شو، فعال باش، و بیا اردو جهادی و رنگ و بوی زندگیتو تغییر بده.

و در آخر

یه گوشه ای از این سرزمین فرشته هایی نفس میکشن که صدای نفس هاشون ضعیفه و به گوش خیلیا نمیرسه؛ به لطف خدا ما صدای این نفس هارو شنیدیم و برای حفظشون جنگیدیم.
توام بیا و رزمنده ای باش که اجازه نمیده صدای نفسی، هرچند ضعیف، قطع بشه. یاعلی گفتی؟ حالا عضو شو.

به خانم کاووسی مسئول منابع انسانی پیام بده و ازش بخواه تا تورو عضو کنه.

اردو جهادی ببینیمت رفیق💙💛

مسئول منابع انسانی

شیوه عضویت و نحوه شرکت در اردو جهادی

برای عضویت در این تیم کافی‌ست:

۱. به مسئول منابع انسانی مجموعه درتلگرام یا واتس اپ  پیام دهید.

۲. فرم عضویت ارسال شده را تکمیل کرده و آمادگی خود را برای شرکت در اردو جهادی اعلام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *