آیا تا به حال برای نعمت بینایی از اعماق وجود خدارا شاکر بوده ایم؟! دقیقا همان جایی از زندگی که برای به وضوح دیدنِ لحظه های خوش سرشار از ذوق شدیم، کودکانی از جنسِ آفتاب، کودکانی اهل روستاهایِ بی بازدید، زندگی را تار می دیدند!

🔴این صرفا یک نوید برای یک اتفاقِ بزرگ است🔴

🔴خانواده ی کودکان فرشته اند در راستایِ برپایی کمپینی به نیت کودکان مناطق محروم، خواستارِ روشنایی بیشتر چشمانِ ناتوانِ کودکان است. کمپین "نگاهِ ماندگار" جهت جمع آوری قابِ (فِرِیم) عینک هایی که دیگر به کار ما نمی آید، شروع به کار خواهد کرد.

آیا این کار پسندیده ایست؟ عینک های دست دوم چه کمکی به کودکان می‌کند؟!

🔵 انسانیت همیشه قشنگ ترین راه های ممکن را نمایان می‌کند. اگر قرار است مهربان باشیم، اگر قرار است در راستایِ شادیِ کودکانِ سرزمینمان قدمی برداریم، بهتر است با در نظر گرفتن انسانیت و ایمان، دقیقا آنچه برای خود میپسندیم برای دیگران هم بپسندیم و به سلامت و کاربردی بودن قاب ها اهمیت دهیم! خیریه ی کودکان فرشته اند با همراهی و همیاری چشم پزشکانِ خیرخواه به دیدنِ کودکان مناطقِ محروم خواهد رفت و با بینایی سنجی کودکان، شیشه ی قاب ها را تهیه خواهند کرد. 8 مرداد ماه 1399، تیم مستند سازی خانواده کودکان فرشته اند، از ساعت 8 صبح مشغولِ ساخت کلیپی تاثیرگذار برای لمس وسعتِ این حرکتِ مجاهدانه و عاشقانه، شد. داستانِ یک دقیقه ای ما شرحِ ماندگاریِ نگاه هایی است که شما، با دستانِ سبزتان، به کودکان آفتاب هدیه می دهید. 19 مرداد ماه 1399، در پیج اینستاگرام خیریه، همراه هم به تماشایِ یک دقیقه انگیزه، برای شروع کاری بزرگ، نشستیم‌؛ البته اگر تا به حال فرصت تماشای این فیلم رو نداشتید، همین الان به تماشا بنشینید! با اشتراک گذاشتنِ کلیپِ نگاه ماندگار، که در پیج اینستاگرام خیریه قابل مشاهده است، در این خیر بزرگ سهیم شوید. و فراموش نکنید که نگاهِ آینده داری خیره به دستان شما و به امید سهیم شدن شما در این کمپین، در انتظار است.  

🔴این صرفا یک نوید برای یک اتفاقِ بزرگ است🔴

🔵 مصاحبه با دو نفر از داوطلبان خیریه کودکان فرشته اند:

🔘توی این گرما، ارزش داره این همه زحمت برای فقط یک دقیقه فیلم؟! همان پوستر تبلیغاتی برای اعلام افتتاح کمپین، کافی نیست؟! از زبان مهتاب میرباقری(داوطلب خیریه کودکان فرشته اند): وقتی یاد اون روزی میوفتم که به فرشته‌های بلوچستان کتاب دادیم تا بخونن و براشون ذوق کنیم، دیدم که هی چشماشونو ریز می‌کنن و نمی‌تونن چیزی بخونن، می‌فهمم که واقعا ارزششو داره تا خیلی گسترده تر و ملموس تر این آگاهی افزایی اتفاق بیوفته و باعث بشه تعداد خیرخواهان زیادی به این کمپین بپیوندند. 🔘هدفتون از ساختن این کلیپ چیه؟! چه کمکی به جمع آوری قاب عینک‌ها می‌کند و چه تاثیر مستقیمی دارد؟! از زبان امیرحسین صادقیان(داوطلب خیریه کودکان فرشته اند) : تصویر همیشه می‌تونه احساس بیشتری رو به قلب آدم منتقل کنه. برای اینکه این کمپین تبدیل به یه کمپین ملی بشه و انقدر فریم‌های جمع شده‌ی ما زیاد باشه که بتونیم نه تنها فرشته‌های بلوچستان، بلکه فرشته‌های مناطق محروم دیگه رو هم پوشش بدیم و یجوری به گوش خیلی از انسان‌های خوش قلب برسونیم که همچین کمپینِ خیرخواهانه‌ای توی خانواده‌ی بزرگ ما راه اندازی شده؛ از تاثیراتِ گسترده‌ی تصویر استفاده کردیم و انشالله صدایِ مهر رو به گوش ایران برسونیم.

همه ی ما می‌توانیم یک نگاهِ ماندگار بسازیم، برای چشمانی که اشتیاقِ دیدنِ لحظه های ماندگار را می‌کشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *