حمایت مالی از خیریه‌ها کار بزرگی است که می‌تواند به کارهای بزرگی ختم شود و کمک زیادی کند اما این همه کمکی نیست که می‌توان به خیریه کرد. اگر دوست دارید حامی کارهای خیرخواهانه شوید و توان مالی کافی ندارید، با این مقاله همراه باشید تا با راه‌های غیرمالی برای همراهی با خیریه آشنا شوید.

کمک کردن به خیریه، یکی از بهترین راه‌های حمایت از اهداف و اعتقادات انسان‌دوستانه‌ست که کمک‌های مالی تنها بخشی از آن محسوب می‌شوند. اگر عضوی از خانواده بزرگ «کودکان‌ فرشته‌اند» هستید و باز هم دنبال راه‌هایی برای حمایت‌اید با ما همراه باشید.

از شبکه اجتماعی‌تان استفاده کنید

اگر صفحه یا کانال مجاری دارید، شبکه محازی خیریه را به اشتراک بگذارید. این یک راه عالی برای تبلیغ خیریه و رساندن صدای آن به آدم‌های بیشتر است. اما اگر له فضای مجازی مشغول نیستید هم اشکالی ندارد با دوستان و اطرافیان‌تان درباره موسسه صحبت کنید و درباره خدمات خیریه توضیح دهید. شاید داوطلب بعدی را شما دعوت کردید.

تولدتان را هدیه دهید

می‌تواند کار جالبی باشد. هزینه جشن تولد امسال‌تان را به خیریه هدیه دهید یا از اطرافیان‌تان بخواهید به جای هدیه دادن به شما، به خیریه کادوی تولدتان را بدهند. تولد به یاد ماندنی خواهد شد و کودکان زیادی، از به دنیا آمدتان خوشحال می‌شوند!

اخبار خیریه را دنبال کنید

بسیاری از اخبار خیریه را می‌توانید از طریق ایمیل یا شبکه‌ مجازی آن دنبال کنید. عضو شبکه‌های اجتماعی‌اش شوید و علاوه بر مطلع شدن از اخبار آن، حامی مجازی خیریه هم باشید.

لوازم یا اقلام اهدا کنید

بسیاری از موسسات خیریه به پوشاک، غذا و اقلام اولیه نیاز دارند. دریغ نکنید کمک ارزش‌مندی است.

صدای دیگران باشید

اگر کسی را می‌شناسید که به کمک خیریه نیاز دارد با ما در میان بگذارید. صدای دیگران باشید و اجازه دهید مسیر کمک هموارتر شود. کمک بسیار بزرگی است که هم حمایت‌شونده از شما ممنون می‌شود و هم حامی.

کلام آخر

همراهی شما در خانواده بزرگ «کودکان فرشته‌اند» افتخار ماست. فراموش نکنید ما یک خانواده بزرگیم که همیشه به کمک و همراهی شما برای آوردن لبخند به لب فرشته‌های کوچک نیاز داریم.

منبع: Save The Children

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *