پویش یعنی کمک کردن در کار‌های عملی در شهرها

یکی از جذاب‌ترین تیم‌های خانواده ما برای افرادی است که عاشق کارهای عملی و هیجانی هستند.
تیم پویش ما همیشه و همه جا حاضر است.
خدمات رسانی کودکان کار، سوانح و حوادث گوناگون، پخش غذای گرم بین افراد کارتن خواب، رسیدگی به حساب های دفتری افراد نیازمند و غیره می‌تواند تاثیر گذار باشد.

این تیم در سال ۱۳۹۸ با شروع بحران کرونا در خیریه شکل گرفت و به عنوان اولین فعالیت‌ها، در دوران کمبود ماسک در کشور، به تولید تعداد زیادی ماسک اقدام کرد و در ادامه به ضدعفونی کردن برخی مراکز و پخش ماسک پرداخت.

این تیم در حال حاضر دارای ۸۲۶ داوطلب هست و فعالیت‌ها کاملاً داوطلبانه انجام می‌شوند.

فعالیت این تیم به دو بخش پویش و بحران تقسیم می‌شود.

فعالیت‌های مربوط به بخش بحران، زمان‌هایی مورد نیاز است که در هر جای کشور عزیزمان بحران و حادثه ناگواری اتفاق بیافتد که برای نجات هم‌وطنانمان نیاز به کمک نیروهای جهادی باشد.
در طول سال هم تلاش می‌کنیم با انجام پروژه‌های مختلف توسط داوطلبین نشر حال خوب در بین مردم را رقم بزنیم.

در باب فعالیت‌های انجام شده در دو سال اخیر هم به صورت کلی می‌توان به پروژه‌های پخت و پخش غذا بین نیازمندان، پخش هدایا و بسته‌های خوراکی بین کودکان کار و افراد نیازمند، پخش آبنبات بین کودکان در مکان‌های شلوغ و مراکز درمانی برای جاری شدن مهر بین کودکان و بزرگسالان، پخش هدیه‌های شامل جملات انرژی‌بخش بین مردم، تسویه حساب دفتری برای خانواده‌های کم برخوردار که به سوپرمارکت‌ها بدهکار هستند، تفکیک و بسته‌بندی عروسک و اسباب بازی‌های اهدایی خیرین برای ارسال به مناطق محروم، بسته‌بندی لوازم تحریر برای کیف‌های تحصیلی مناطق محروم، بسته‌بندی بسته‌های مراسم شب‌های قدر، پخت و پخش داوطلبانه شیرینی و کیک‌های خانگی توسط داوطلبین و پخش درب منازل خانواده‌های کم‌برخوردار و در آخر اجرای برنامه‌های طبیعت‌گردی، ورزشی، و کوهنوردی برای ایجاد حال خوب و انرژی مثبت در داوطلبین خیریه اشاره کرد.

البته با این توضیح که پروژه‌های تیم پویش در طول زمان تغییراتی دارند که با توجه به اقتضای زمان و نیازمندی‌های اجتماع تغییر میکنند.

کمک به خیریه
چگونه میتوان عضو تیم پویش شد؟

میتوانید با پیام دادن به مسئول تیم روانشناسی و بعد از چند مرحله کوتاه عضو تیم معرکه روانشناسی بشوید:)

این تیم برای همه جا دارد:)

برای انجام دادن پروژه‌ها نیازی به داشتن مهارت خاصی نیست. تنها در موارد بحران در کشور، نیاز به اعزام داوطلبینی داریم که تخصص در امدادرسانی دارند و مدارک امدادرسانی را دریافت کرده‌اند.

همین الان برای کنارمان بودن می‌توانید به منابع انسانی خانواده کودکان فرشته اند پیام بدهید و ازش بخواهید تا شرایط و اطلاعات را برای شما ارسال کنند و شما به خانوادمان دعوت می‌شوید.

میبینمتون رفیق جان💙💛

از چه راه‌هایی می‌توانید به خیریه کمک کنید؟
منابع انسانی
منابع انسانی

شیوه عضویت و نحوه شرکت در فعالیت‌های تیم پویش:

برای عضویت در این تیم کافی‌ است:

  1. به مسئول منابع انسانی مجموعه در تلگرام یا واتس اپ پیام دهید.
  2. فرم عضویت ارسال شده را تکمیل کرده و آمادگی خود را برای شرکت در فعالیت‌های تیم پویش اعلام نمایید.
  3. در این مرحله شما به گروه تلگرامی تیم پویش هدایت شده و می‌توانید به راحتی اخبار و فعالیت‌های مربوط به تیم را دنبال کنید.
  4. روز قبل از فعالیت  در یک بازه زمانی مشخص لیست مربوطه شامل: آدرس ، تعداد داوطلبین مورد نیاز و اطلاعات تکمیلی برای شرکت در برنامه  در گروه قرار داده می‌شود.
  5. داوطلبینی که شرایط حضور در تاریخ ذکر شده را دارند نام خود را به لیست اضافه کرده و از این طریق آمادگی خود را اعلام می‌کنند.

“به تیم فعال و جذاب پویش خیریه کودکان فرشته‌اند خوش آمدید”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *