پویش یعنی: پاشو و یاری رسون شهر باش!

یکی از جذاب ترین تیم های خانوادمون برای آدمایی که عاشق کارای عملی و هیجانی ان!
تیم پویش ما همیشه و همه جا حاضره و هوای شهرو داره.
خدمات رسانی کودکان کار، سوانح و حوادث گوناگون، پخش غذای گرم بین افراد کارتن خواب، رسیدگی به حساب های دفتری افراد نیازمند و هرکاری که فکر می‌کنی می‌تونه تاثیر گذار باشه، رحمتش شامل حال بچه های تیم پویش میشه.

این تیم در سال ۱۳۹۸ با شروع بحران کرونا در خیریه شکل گرفت و به عنوان اولین فعالیت‌ها، در دوران کمبود ماسک در کشور، به تولید تعداد زیادی ماسک اقدام کرد و در ادامه به ضدعفونی برخی مراکز و پخش ماسک پرداخت.
این تیم در حال حاضر دارای ۸۲۶ داوطلب هست و فعالیت‌ها کاملاً داوطلبانه انجام می‌شوند.

فعالیت این تیم به دو بخش تقسیم می‌شود: پویش و بحران.

فعالیت‌های مربوط به بخش بحران، زمان‌هایی مورد نیاز است که در هر جای کشور بحران و حادثه ناگواری اتفاق بیفتد که برای نجات هم‌وطنانمان نیاز به کمک نیروهای جهادی باشد.
در طول سال هم تلاش می‌کنیم با انجام پروژه‌های مختلف توسط داوطلبین نشر حال خوب در بین مردم را رقم بزنیم.

در باب فعالیت‌های انجام شده در دو سال اخیر هم به صورت کلی می‌توان به پروژه‌های پخت و پخش غذا بین نیازمندان، پخش هدایا و بسته‌های خوراکی بین کودکان کار و افراد نیازمند، پخش آبنبات بین کودکان در مکان‌های شلوغ و مراکز درمانی برای جاری شدن مهر بین کودکان و بزرگسالان، پخش گیفت‌های شامل جملات انرژی‌بخش بین مردم، تسویه حساب دفتری برای خانواده‌های کم برخوردار که به سوپرمارکت‌ها بدهکار هستند، تفکیک و بسته‌بندی عروسک و اسباب بازی‌های اهدایی خیرین برای ارسال به مناطق محروم، بسته‌بندی لوازم تحریر برای کیف‌های تحصیلی مناطق محروم، بسته‌بندی بسته‌های مراسم شب‌های قدر، پخت و پخش داوطلبانه شیرینی و کیک‌های خانگی توسط داوطلبین و پخش درب منازل خانواده‌های کم‌برخوردار، و در آخر اجرای برنامه‌های طبیعت‌گردی، ورزشی، و کوهنوردی برای ایجاد حال خوب و انرژی مثبت در داوطلبین خیریه.

البته با این توضیح که پروژه‌های تیم پویش در طول زمان تغییراتی دارند که با توجه به اقتضای زمان و نیازمندی‌های اجتماع تغییر میکنند.

کمک به خیریه
میخوای عضو تیم پویش بشی؟

همین حالا می تونی به مسئول تیم پیام بدی و با چند تا قدم کوتاه عضو این تیم معرکه بشی!

شاید با خودت بگی: « این تیم برای حضور هممون یه جای خالی داره پس منم عضو شم؟!»

باید بگیم که از این طرز فکر قشنگت بی نهایت خوشحالیم و بله!

برای انجام دادن پروژه‌ها نیازی به داشتن مهارت خاصی نیست. تنها در موارد بحران در کشور، نیاز به اعزام داوطلبینی داریم که تخصص در امدادرسانی دارند و مدارک امدادرسانی را دریافت کرده‌اند.
همین الان برای کنارمون بودن به منابع انسانی خانواده کودکان فرشته اند پیام بده و ازش بخواه تا شرایط و اطلاعات رو برات بفرسته و تورو به خانوادمون دعوت کنه.

ببینیمت رفیق💙💛

مسئولین تیم‌

فائزه ولی

فائزه ولی

مسئول تیم‌

مرضیه شریعت مداری

مرضیه شریعت‌مداری

معاون تیم

علی فرهوتی

علی فرهوتی

معاون تیم

از چه راه‌هایی می‌توانید به خیریه کمک کنید؟
منابع انسانی
منابع انسانی

شیوه عضویت و نحوه شرکت در فعالیت‌های تیم پویش

برای عضویت در این تیم کافی‌ست:

  1. به مسئول منابع انسانی مجموعه در تلگرام یا واتس اپ پیام دهید.
  2. فرم عضویت ارسال شده را تکمیل کرده و آمادگی خود را برای شرکت در فعالیت‌های تیم پویش اعلام نمایید.
  3. در این مرحله شما به گروه تلگرامی تیم پویش هدایت شده و می‌توانید به راحتی اخبار و فعالیت‌های مربوط به تیم را دنبال کنید.
  4. روز قبل از فعالیت  در یک بازه زمانی مشخص لیست مربوطه شامل: آدرس ، تعداد داوطلبین مورد نیاز و اطلاعات تکمیلی برای شرکت در برنامه  در گروه قرار داده می‌شود.
  5. داوطلبینی که شرایط حضور در تاریخ ذکر شده را دارند نام خود را به لیست اضافه کرده و از این طریق آمادگی خود را اعلام می‌کنند.

“به تیم فعال و جذاب پویش خیریه کودکان فرشته‌اند خوش آمدید”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *