زندگی برای اینکه بتونه باهات همراه بشه، باید اول لبخندتو ببینه. پس لبخند بزن و لبخند بساز!

🔘 طرح لبخند تو

خانواده ی بزرگ کودکان فرشته اند با اتحاد ملی، برای چندمین بار ثابت کرد که مهربانی، همیشه و در همه جا جاریست! همکاری های همزمان و گروهی که در سطح ایران و استان های مختلف صورت می‌گیرد، خبر از همدلی و همیاریِ خانواده ای می‌دهد، که سال های زیادی برای لبخند کودکان سرزمینمان جنگیده است. 🟡 خانواده ی کودکان فرشته اند در ده استان مختلف برای لبخند فرشته های سرزمین، با تهیه ی کاردستی، گیفت های هدیه، خوراکی و میوه (بسته بندی شده، بهداشتی و تایید شده)، ماسک، بادکنک، کتاب، و ساخت اوریگامی به مناسبت هفته ی اوریگامی، قدمی با ارزش برداشت. 🔴سوال: با شرایط کرونا و وضعیت کشور، چطور گیفت ها به دسته کودکان رسیده است؟! 🔵 گیفت های اهدایی کودکان، با رعایت پروتکل های بهداشتی و تعداد داوطلبین محدود و هماهنگی کادر بیمارستان ها و بهزیستی تقدیم فرشته ها شده است. و برای آماده سازی و بسته بندی آنها، نهایت دقت، ظرافت، و وسواس بهداشتی خرج شده است. 🟡 رسالت ما بعد از خلق لبخند و عشق، تضمین سلامت و امنیت جان کودکان است. تمام دغدغه های داوطلبین کودکان فرشته اند، این روزها، ادامه دادن به مهربانی با در نظر گرفتن شرایطی کنترل شده و مطمئن برای کودکان است.

🔵 نگاهی بر عشق خانواده ی کودکان فرشته اند:

🟡 خانواده ی کودکان فرشته اند، تبریز:

تهیه‌ی بسته های (بهداشتی) کاردستی و ساخت اوریگامی ویژه (موافق با رده سنی های متفاوت) برای فرشته های 2_10 ساله و 11_16 عزیز تبریزی. 💙💛مرکز بهزیستی تبریز در 15 آبان 1399، ساعت 15 پذیرای عشق و شاهد لبخند کودکان عزیز کشورمان بود.

🔵خانواده ی کودکان فرشته اند، گرگان:

تهیه‌ی بسته‌های کاردستی و ساخت اوریگامی برای کودکان عزیز گرگان. 💛💙 بیمارستان طالقانی گرگان، 14 آبان 1399 ساعت 12:00 همراه مهربانی و شاهد لبخند کودکان عزیز سرزمینمان بود.

🟡 خانواده‌ی کودکان فرشته اند، ارومیه:

داوطلبین عزیز ارومیه، علاوه بر ساخت کاردستی و اوریگامی، فعالیت های جذاب دیگری نیز برای بشارت عشق و مهربانی انجام داده اند. - آماده سازی بسته های آموزشی برای کودکان 7 تا 14 سال. - طراحی و چاپ مجله با محتوای علمی آموزشی و سرگرمی برای نوجوانان. - آموزش ساخت نشانگر چوبی به شکل آدم برفی با استفاده از آبسلانگ. - تهیه ی دفتر نقاشی، مداد رنگی و خودکار برای کودکان. 💙💛 عشق و لبخند نویدی بود که کودکان ارومیه را برای زیبا زندگی کردن، امیدوار تر و مقاوم تر کرد.

🔵 خانواده‌ی کودکان فرشته اند، ساری:

تهیه‌ی 193 پک بسته بندی شده ی کاردستی و آموزش و ساخت اوریگامی برای کودکان عزیز شمال کشور. 💛💙 روستای پنبه چوله و مدرسه ی نوبنیاد ساری، 14 آبان 1399 پذیرای عشق و شاهد لبخند فرشته های سرزمینمان بود.

🟡 خانواده‌ی کودکان فرشته اند، همدان:

تهیه ی پک های کاردستی و دستبند و آب‌نبات چوبی، ساخت و آموزش اوریگامی برای کودکان عزیز همدانی. 💙💛 بیمارستان بعثت همدان، 26 آبان 1399 شاهد لبخند و زنده شدن امید کودکان سرزمینمان بود.

🔵 خانواده‌ی کودکان فرشته اند، سنندج:

تهیه‌ی هدیه های دخترانه و پسرانه برای کودکان عزیز سنندج. 💛💙 زیباترین اتفاق و خبر: از زبان داوطلبین سنندج: پرستار های بخش اورژانس برای ما تعریف می‌کردند که وقتی شما هدیه ها را برای کودکان آوردید، موقع زدن آنژیوکت، سرگرم شده بودند و خیلی کمتر بی قراری می‌کردند، و شاهد بودند که مادرها دعاگوی کسانی بودند که این هدیه ها را آماده کردند و حالا آنها یک روز کمتر شاهد بی قراری های کودک خود هستند.  

🟡 خانواده‌ی کودکان فرشته اند، زاهدان:

تهیه‌ی کاردستی، میوه (بهداشتی و بسته بندی شده) و ماسک برای کودکان عزیز زاهدانی. 💛💙 خیابان های زاهدان، 20 آبان 1399 شاهد مهربانی و عشق به کودکان کار بود.

🔵 خانواده‌ی کودکان فرشته اند، بجنورد:

تهیه‌ی 100 پک کاردستی، کتاب، مسواک، خوراکی(بهداشتی و تایید شده) و بادکنک برای کودکان عزیز بجنورد. 💙💛 16 آبان ماه 1399، حاشیه ی شهر و مراکز نگهداری کودکان و نوجوانان بهزیستی بجنورد، غرق عشق و مهربانی شد.

🟡 خانواده‌ی کودکان فرشته اند، مشهد:

تهیه‌ی 100 پک هدیه کاردستی و عروسک های نمدی برای کودکان عزیز مشهد. 💙💛 24 آبان 1399، بیمارستان دکتر شیخ مشهد، شاهد قلب های مهربانی بود که برای شادی کودکان سرزمینمان میتپند.

🟡 خانواده‌ی کودکان فرشته اند، کرمانشاه:

تهیه‌ی هدیه، کاردستی و خوراکی(بهداشتی و تایید شده) برای کودکان عزیز کرد. 💛💙 بیمارستان دکتر محمد کرمانشاهی، 8 آبان 1399، پذیرای مهربانی و شاهد لبخند زیبای کودکان سرزمینمان بود. 🟡🔵این اتحاد است که نوید اتفاقی بزرگ را می دهد. باهم و برای هم، خانواده ی کودکان فرشته اند👼🏻

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *