گالری تصاویر

سلام رفیق خوش قلب من

از کجا میدونیم تو خوش قلبی؟ از اونجایی که مسلما این صفحه رو باز نکردی برای تفریح و سرگرمی؛ اومدی اینجا تا همراه بشی، اومدی تا ببینی چخبره و شاید توام بتونی کاری کنی، غیر از این نیست دیگه؟درسته؟😉

اول داستان خانواده ی بزرگ کودکان فرشته اند رو خیلی کوتاه مطالعه کن

موسسه خیريه کودکان فرشته اندِ ما از سال ۱۳۸۸ رسما شروع کرده به بخشیدن عشق و امید.
از پخش عروسک توی بخش کودکان بيمارستان های مختلف به مناسبت نیمه شعبان شروع کردیم و کم کم هم تعداد اعضای خانوادمون بیشتر شد، هم فعالیت هامون؛ هدفمون هم فقط یه چیز بود؛ فرشته ها بدونن تنها نیستن، مردم بدونن امید هست و همه یادشون باشه که حتی با دست های خالی هم میشه دنیارو قشنگ تر کرد.
اینم بگم که مهم ترین بخش فعالیت های ما برمیگرده به بهبود بخشیدن به سلامت جسمی و روحی بچه های قد و نیم قد این سرزمین.

تا اینجا نیومدی که دست خالی برگردی؟

پس لطفاً تا آخر این صفحه همراهمون شو و ریز به ریز قسمت هارو بخون و توی هر بخشی که کیف کردی مکث کن و عضو خانواده ما شو.

 

CTA


معرفی تیم‌های داوطلب محور و فعال کودکان فرشته اند

تیم کارناوال شادی

تیم کارناوال شادی

تیم فرهنگی

تیم بازسازی

تیم مددکاری

تیم مناطق محروم

تیم مشارکت مردمی

تیم آموزش

تیم مستندسازی

تیم پویش

تیم روانشناسی

تیم طراحی

تیم روابط عمومی

 

خدمات کارآفرینی و اشتغال‌زایی

امروزه، توسعه کارآفرينی و اشتغال‌زایی از سازنده‌ترين راهکارهای توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی مناطق محروم به حساب می‌آید و از آن به عنوان اکسیری برای محرومیت زدایی و کاهش فقر یاد می‌شود؛ ما درخانواده‌ی کودکان فرشته اند مفتخريم، ضمن شناسایی ابعاد و ارکان فضای کسب و کار روستایی در استان سیستان و بلوچستان، با احداث دهکده ی کارآفرينی و اشتغال‌زایی، گامی در راستای ایجاد فرصت‌های شغلی برای ساکنان ٧٢ روستا با بيش از ٢٠٠٠ خانوار جمعیت برداشته ایم. این دهکده درحال حاضر دربخش‌های تولید انبوه ترشی انبه، خیاطی، سوزن دوزی، شیرينی پزی و آموزش کار با کامپيوتر به طور پيوسته فعال می‌باشد؛ ما برآنیم به همت شما حامیان عزيز، با تکمیل فضای کارآفرينی در این مجموعه، به راه اندازی کارگاه‌های تولید انبوه میوه‌ی خشک، تولید انبوه حنای فرآوری شده و همچنین کارگاه‌های سفال‌گری، فنی_مهندسی و… نیز بپردازيم.

 

خدمات بهداشتی و درمانی

توجه به مشکلات بهداشتی و درمانی ساکنان مناطق محروم همواره از اولویت های اصلی مددکاران کودکان فرشته اند بوده است. شناسایی و انتقال بيماران مناطق محروم به مراکز درمانی شهر تهران با هدف پيگیری روند درمان مددجویان، اعزام تیمهای پزشکی، دندانپزشکی، هدف، ساخت و مامایی، پرستاری و… به مناطق محروم احداث خانه‌های بهداشت، تجهیز مراکز درمانی، اجرای طرح‌های دارویی مکمل یار و توزيع هزاران بسته قرص آهن، مولتی ویتامین و مکمل‌های دارویی در میان دانش‌آموزان مناطق محروم تحت پوشش، توزيع چندصدبسته‌ی بهداشتی و… تنها گوشه‌ای از خدمات رایگان بهداشتی و درمانی است که توسط داوطلبین خوب خانواده کودکان فرشته اند ارائه می‌شود.

 

خدمات آموزشی و تحصیلی

همه‌ی ما قصه‌ی زندگی دکتر حسابی را خوانده‌ایم … فردی که در کودکی با تنگ دستی و سختی‌های فراوان تحصیل کرد و به جایگاه بسیار خوبی در این زمینه رسید؛ فکرش را بکن اگر کودک نیازمندی را یاری کنی و او نیز با کمک تو به همچین جایگاه والایی برسد مفتخريم که با ارائه خدمات آموزشی و مشاوره تحصیلی در نمایندگی‌های فعال موسسه و مناطق محروم کشور، در بهبود روند تحصیلی حداقل ٤٠٠ دانش آموز و قبولی بيش از ٢٥ دانش‌آموز کنکوری در برترين دانشگاه‌های کشور سهیم هستیم.


نمایندگی های فعال جامعه‌ی داوطلبی کودکان فرشته اند

CTA


محصولات خیریه

 

بنر تسلیت

امروزه که تامین بخشی از هزينه‌های دارو و درمان یک بيمار مبتلا به سرطان و نیازمند، تامین هزينه‌های مسکن مددجویان و… می‌تواند جایگزين هزينه‌های گزافِ تهیه و ارسال یک سبد یا تاج گل ترحیم شود، چه خوب است این عرض تسلیت و همدردی، با خیری ماندگار رسم دیری همراه شده و نور امیدی در دل دردمندان باشد. شما می‌توانید با ارسال استنِد تسلیت موسسه‌ی کودکان فرشته اند، علاوه بر ابراز همدردی خود، در تامین هزينه‌های مددجویان نیز مشارکت نمایيد.

   برای مشاهده نمونه محصولات، ثبت سفارش و کسب اطلاعات بيشتر با شماره ی ٠٩٣٥٥٠٠٧٧٥٠ تماس بگیريد.

 

تقویم رومیزی سالیانه

در هر روز و ماه و در هر سال این تقویم، آرزوی سلامت فرشته‌ای نهفته است. شما می‌توانید با خريد تقویم‌های رومیزی سالیانه‌ی خانواده‌ی کودکان فرشته اند، در تامین هزينه‌های دارو و درمان مددجویان سهیم باشید.

   قیمت: 350000 تومان   

 

دفتر برنامه ریزی

برنامه ريزی آغاز هر کاری است، چه خوب است که این آغاز با خیری ماندگار پيوند زده شود. شما می‌توانید با خريد دفترهای برنامه ريزی سالیانه‌ی خانواده‌ی کودکان فرشته اند، در تامین هزينه‌های دارو و درمان مددجویان سهیم باشید.

   سایز 1: 280000 تومان   سایز 2: 33000 تومان  

CTA


شیوه عضویت و نحوه شرکت در فعالیت‌ها

چگونه در خیريه کودکان فرشته اند عضو شویم؟

١- از طريق پيام رسان‌های تلگرام و واتس اپ، به مسئول منابع انسانی مجموعه پيام دهید .

٢- پس از اطلاع درباره مجموعه فعالیت ها، تیم مورد نظر خود را انتخاب کنید .

٣- فرم عضویت ارسال شده از جانب منابع انسانی را تکمیل نمایيد .

٤- با مسئول مربوطه تیم مورد نظرتان صحبت کنید و در گروه تلگرامی آن تیم عضو شوید .

”به خانواده بزرگ کودکان فرشته اند خوش آمدین“